Kontrolní a revizní komise PilsFree

Členové komise

Členové KRK Jan Chocholka, DiS. (Kssk) - předseda KRK

Je členem PilsFree od roku 2007, členem Kontrolní a revizní komise od roku 2011. Vystudoval VOŠ Cestovního ruchu v Karlových Varech. Zabývá především tvorbou webů, webových aplikací a softwarovým právem.

Bc. Zbyněk Šrubař (Ghostrider)

Je členem Pilsfree od roku 2005, členem Kontrolní a revizní komise od roku 2010. Vystudoval Fakultu právnickou Západočeské univerzity v Plzni, bakalářský studijní obor Veřejná správa a dále pokračuje ve studiu magisterského oboru Právo. Ve svém volném čase se zabývá auty a počítači.

Členové KRK Mgr. Jan Schýbal (Zmijak)

Je členem PilsFree od roku 2011, členem kontrolní a revizní komise od roku 2014. Vystudoval Fakultu právnickou Univerzity Karlovy, magisterský studijní obor Právo a právní věda. V současné době vykonává advokacii ve vlastní advokátní kanceláři.

Mgr. Marcela Böhmová (maac)

Je členkou PilsFree od roku 2008, členkou Kontrolní a revizní komise od roku 2014. Vystudovala Fakultu právnickou Západočeské univerzity v Plzni, magisterský studijní obor Právo a právní věda. V současnosti působí jako státní zaměstnanec.

Členové KRK Ing. Pavel Noha (noshka)

Je členem PilsFree od roku 2007, členem Kontrolní a revizní komise od roku 2014. Vystudoval Fakultu ekonomickou Západočeské university v Plzni, magisterský studijní obor Podniková ekonomika a management. V současné době pracuje na pozici specialista ve výrobním podniku v sekci Production planning.

Novinky

26.11.2017

Zápis KRK 11/17

Vyšel nový zápis KRK. Přečíst si ho můžete v IS PilsFree.

 

20.11.2017

Zápis KRK 10/17

Vyšel nový zápis KRK. Přečíst si ho můžete v IS PilsFree.

 

Všechny novinky »